Padėsime dirbti efektyviau

Pradinėje stadijoje svarbu teisingai ir tiksliai apsibrėžti, kokie yra verslo poreikiai, biudžetai ir kokiais etapais gali būti įgyvendinta skaitmeninė transformacija. Skaitmeninimo (technologinis) auditas yra įmonės esamos situacijos ir poreikių inventorizavimas bei strateginis įmonės vadovybės konsultavimas apie skaitmeninimo kryptis, plano pasirinktai krypčiai sudarymas.

Konsultacijos

procesu_skaitmenizavimas
procesu_skaitmenizavimas

Skaitmeninė transformacija

Skaitmeninės transformacijos paslaugos reikalingos tam, kad diegiama sistema pradėtų sklandžiai veikti verslo organizacijoje. Pradinė verslo poreikių ir situacijos analizė (auditas) būna atskleidusi, kokios paslaugos ir kokia apimtimi bus reikalingos, kiek užtruks bei kokio bendradarbiavimo reikės iš diegėjo komandos, partnerių ir klientų pusės.

Naujos informacinės sistemos diegimo metu detaliau analizuojame verslo procesus ir išskiriame reikalavimus naujoms funkcijoms, ataskaitoms, duomenų apsikeitimui, formuojamiems dokumentams. Konsultuojame optimizuojant veiklos procesus, struktūruojant asortimentą, konfigūruojame dokumentų, etikečių, el. laiškų šablonus naujoje sistemoje, kainodarą ar gamybos technologijas. Viso proceso metu mokome darbuotojus produktyviai dirbti sistemoje.

verslo_valdymo_programa
verslo_valdymo_programa

Pasibaigus diegimo etapui, toliau prižiūrime įdiegtas sistemas ir konsultuojame įmonės darbuotojus bei vadovybę, siekiant efektyvesnio kasdienio darbo su sistema: rūpinamės, kad įdiegtos sistemos veiklų debesų centruose, konsultuojame paskirtus sistemų administratorius apie sistemos naudojimą, sprendžiame kilusias problemas, atstatome duomenis, diegiame naujas funkcijas ir ruošiame vartotojo instrukcijas. 

Sistemų priežiūros paslaugos

procesu_skaitmenizacija
procesu_skaitmenizacija

Ruošiatės diegti naują verslo valdymo sistemą? Susisiekime!